Одесити відзначили велику соціальну роботу компанії мільярдера Аднана Ківана – опубліковано рейтинг забудовників

Одеський меценат і лідер інвестиційно-будівельної компанії KADORR Group Аднан Ківан очолив ТОП-рейтинг будівельних компаній Одеського регіону.

Про це повідомляє інтернет-видання Думська.

В опитуванні серед городян, а також архітекторів, фахівців Одеської академії архітектури і містобудування, KADORR Group отримав визнання як найзнаковіша і найбільш цікава будівельна компанія на ринку нерухомості Одеси.

Критеріями відбору стали такі показники як внесок, який фірма внесла у розвиток міста у вигляді соціальної відповідальності, а також введена в експлуатацію площа споруджуваних нею об’єктів, якість будинків і середня ціна за квадратний метр.

У зв’язку з цим респондентами була відзначена висока соціальна робота компанії KADORR Group – висадка більше 10 000 дерев, вручення квартир військовим морякам і ветеранам АТО, літературний конкурс, де переможець отримав ключі від нової квартири, а також будівництво висококласної лікарні швидкої допомоги, яка 2016 року стала великим подарунком усій одеській громаді.

Варто відзначити, що на одеському ринку KADORR Group працює вже більше п’яти років, і відома Україні як стабільна і така, що динамічно розвивається. Сьогодні це один із найбільших забудовників усього Південного регіону. В активі компанії велика кількість культурних, ділових і розважальних проектів, в їх числі школи, центри дитячого розвитку, спортивні клуби, торгові та бізнес центри.

Читайте: Аднан Ківан передав Одесі будівлю Лікарні швидкої допомоги (ФОТО)

Згідно з інформацією з офіційного сайту компанії, на сьогоднішній день в експлуатацію вже здані 21 житловий комплекс (це понад 1,5 мільйона кв.м.), ще 24 – перебувають у різних стадіях будівництва. Серед переваг компанії експерти виділили доступність житла за середніми на ринку цінами, повну автономність будівлі, високу якість і суворе витримування термінів здачі будинку. Це також єдина компанія в Україні, яка дає можливість повернення грошей інвесторам.

Лідер компанії Аднан Ківан несе повну відповідальність за якість і терміни будівництва. При цьому варто відзначити за весь час роботи компанії всі об’єкти були здані зі значним випередженням заявлених термінів. У трійку лідерів із великим відривом також увійшли компанії Будова і Стикон. Нижні рядки займають Гефест та Інтобуд.

Нагадаємо, президент Ліги експертів України заявив, що привабливою ціною приміські забудовники покривають свої огріхи.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля