Ryanair може не полетіти в Україну. Продаж квитків зупинено

Авіакомпанія Ryanair може відмовитися від планів почати польоти в Україну через позицію аеропорту Бориспіль. На офіційному сайті продаж квитків у напрямку Бориспіль і Львів призупинено.

Про це глава Мінінфраструктури Володимир Омелян повідомив у Facebook.

– Швидше за все, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україні, – написав він, коментуючи прес-конференцію глави аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна.

Омелян припустив, що перешкоди приходу Ryanair в Україну пов’язані з небажанням відкритої конкуренції з боку МАУ. При цьому міністр звинуватив главу аеропорту Бориспіль у розголошенні конфіденційних умов договору.

Крім того, Омелян нагадав про указ президента, згідно з яким доручено збільшити кількість авіарейсів в аеропорти держав-членів ЄС, в тому числі із залученням авіаперевізників, які працюють за моделлю лоукост, а також дорученні прем’єра розробити програму розвитку ринку авіаперевезень, а також аеропортів. Крім цього, він зауважив, що Мінінфраструктури знизило аеропортові тарифи та збори для всіх авіакомпаній.

Читайте: Роздрукувати квиток – 15 євро, зайві сантиметри – 50. Як Ryanair змусить вас платити

Тим часом на офіційному сайті лоукостера Ryanair зникла можливість придбання квитків в напрямку в та з аеропортів Бориспіль і Львів, передає Економічна правда. При виборі квитка на доступні дати для польотів, у календарі відсутні активні гіперпосилання з ціною квитка.

Нагадаємо, сьогодні Павло Рябікін заявив про те, що контракт Борисполя з Ryanair під загрозою через вимоги авіаперевізника. Тому договір із Ryanair Бориспіль не буде підписувати, допоки не будуть усунуті всі розбіжності.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля