У Києві відкрили офіс НАТО

Перше офіційне представництво НАТО відкрили у столиці України – Києві.

На церемонії відкриття були присутні генсек НАТО Єнс Столтенеберг і віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

До слова, зараз у світі три офіси НАТО. Однак саме це приміщення в Києві буде офіційним представництвом, а не просто офісом.

– Це дійсно визначна подія, коли НАТО вперше створює таке унікальне, своє дипломатичне представництво у країні-партнері, у країні, яка має особливий статус. У жодній іншій країні-партнері такого повномасштабного представництва НАТО не існує,- заявила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також додала, що відкриття офісу НАТО в Києві є дуже символічним: нещодавно парламент визначив членство України в Альянсі новим пріоритетом в зовнішній політиці.

Читайте: Порошенко: Україні рано говорити про членство в НАТО

У свою чергу Єнс Столтенберг додав, відкриття офісу НАТО в Україні є важливою віхою для співпраці.

– Ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною у її боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність. Ми будемо продовжувати і поглиблювати свою підтримку та допомогу Україні в багатьох галузях. Саме в цьому контексті Офіс зв’язку НАТО та Центр інформації і документації НАТО в цій будівлі будуть відігравати важливу роль, – сказав він.

Раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив про те, що Альянс надасть Україні обладнання для розслідування кібератак.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх