Навальний: Крим – нерозв’язна проблема, жителі Криму будуть страждати

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що анексія Криму – нібито нерозв’язна проблема, через яку будуть страждати жителі півострова.

Про це він сказав в інтерв’ю на Ехо Москви.

– Я на це питання відповідаю абсолютно чесно. Я не бачу способу вирішення кримської проблеми і не вірю, що вона може бути вирішена президентом Навальним, президентом Путіним або будь-яким іншим президентом в осяжному майбутньому, – сказав політик.

За словами опозиціонера, він може гарантувати “чесний референдум”, якщо буде президентом Росії. Олексій Навальний сказав, що сумнівається, що Україна це схвалить.

– Я думаю, що всі ми будемо довго страждати, жителі Криму будуть страждати, інвестиції в Крим не будуть йти, – резюмував російський політик.

Читайте: У Навального розмістили карту Росії з Кримом

Раніше російський політик Олексій Навальний заявив, що так званий референдум в Криму в 2014-му – це фальшивка. Але, за словами опозиціонера, потрібно провести “нормальний референдум” ще раз, щоб визначитися, чий півострів.

Як відомо, усе вже було давно визначено: Крим – український півострів, а Росія його незаконно анексувала в 2014 році. Але Олексій Навальний не визнає, що Крим у майбутньому на 100% потрібно повернути Україні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля