Орлан Інвест-Груп – лідер ринку житла у Київській області

Будівельна компанія з Ірпеня Орлан Інвест-Груп перемогла в одній із номінацій професійного конкурсу для будівельників. Днями експертна рада премії Український будівельний олімп оголосила лауреатів.

Житло

Здобути перемогу Орлан Інвест-Груп змогла завдяки використанню у будівництві передових технологій та сучасних матеріалів – наголошують експерти, пишуть Українські новини.

Також плюсом компанії є власний контроль якості та гнучка цінова політика.

– Цією премією з 2006 року щорічно відзначають найбільш помітні та значимі будівельні проекти, компанії, це дуже авторитетна премія, – розповідає президент компанії Орлан Інвест-Груп Антон Мирончук. – Тому для нас не тільки велика честь називатися лідером ринку житла у Київській області, а ще й велика відповідальність, в першу чергу – перед нашими клієнтами. І я впевнений, що наша компанія гідна цього звання і зможе його не один раз підтвердити!

Компанію відзначили за гарну репутацію, впровадження інновацій, безальтернативне виконання зобов’язань перед клієнтами та якість сервісу.

Читайте: На Нивках з’явиться унікальний Живий квартал

Довідка: Орлан Інвест-Групп – будівельно-інвестиційна компанія, яка здійснює проектування та будівництво з повним комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту до здачі в експлуатацію. Забудовник має кілька житлових комплексів в Ірпені, серед них:  NEW YORK TowersChehovПарк Квартал, Фаворит, Єсенін, Пушкінський квартал, Пушкінський, Дипломат, Аристократ, Київский, Садовий та ін.

До слова, Кабмін спростив і удосконалив процедуру переведення дач і садових будинків у житлові.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля