В Україні з`явиться премія імені героя Небесної сотні Василя Сергієнка

Сьогодні у Черкасах журналісти регіону оголосили про ініціативу створення Журналістської премії імені Василя Сергієнка – відомого черкаського журналіста, героя Небесної сотні, закатованого у 2014 році.

На думку ініціаторів, премія дозволить встановити стандарти розслідувальної журналістики і стане свідченням високого професіонального рівня працівника ЗМІ.

За словами співзасновника Премії імені Василя Сергієнка Олександра Аронця, розслідувальна журналістика залишається найбільш ризикованим і небезпечним видом діяльності.

Організатори премії закликатимуть до участі у конкурсі журналістів з усієї України. Адже Василь Сергієнко – це постать всеукраїнського масштабу.

Читайте:  Герої Майдану: люди, без яких Революція гідності не відбулася б (ФОТО)

У свою чергу, черкаський журналіст, шеф-редактор інтернет-видання Дзвін Леонід Даценко зазначив, що головна мета іменної премії – організувати журналістів задля спільного захисту їхніх прав.

За словами Даценка, попередньо премія матиме 5 номінацій: найкраще розслідування в інтернет-ЗМІ, у друкованому ЗМІ, телевізійне, розслідування громадськими активістами, блогерами, а також гран-прі організаторів.

– Василь Сергієнко став одним із символів поруч з Гією Гонгадзе в боротьбі за сильну, демократичну, європейську Україну. Тому я закликаю підтримати цю позапартійну, позаполітичну ініціативу всі видання, усіх громадських активістів, – зазначив Леонід Даценко.

За словами організаторів, конкурс триватиме кілька місяців, після чого буде обрано його переможців.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали про Революцію Гідності у цифрах. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля