Вступна кампанія до ВНЗ: абітурієнтам дозволили подавати паперові заяви

З 15 липня вступники можуть подати заяву та документи до ВНЗ у паперовій формі. Це пов’язано з проблемами у роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, через що не всі абітурієнти можуть зареєструвати електронний кабінет.

ВНЗ

Про це повідомляє Osvita.ua.

– У зв’язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з іншими розбіжностями в реєстраційних даних. У такому разі з 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника, – йдеться у листі Міносвіти.

При цьому заява у паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії ВНЗ.

Окрім того, такі паперові заяви можуть подавати абітурієнти, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі, передбачені Умовами вступу до ВНЗ або право на зарахування за квотами-1 та квотами-2, а також вступники, які мають розбіжності в написанні особистих даних в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте: Закриття шкіл в Україні – необхідність чи економія бюджету?

Нагадаємо, подача електронних документів абітурієнтами для вступу до вищих навчальних закладів почалася 12 липня.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля