Біометричний паспорт за день – нова афера

Посередники-шахраї пропонують “допомогу” в оформленні біометричного паспорта без черги за 1,3 або 5 днів.

Як повідомили у прес-службі Державної міграційної служби України, зараз триває аномально підвищений попит на оформлення закордонних паспортів. Це пов’язано із відпускним сезоном та запровадженням безвізового режиму Європейським Союзом для України.

– Велика кількість бажаючих оформити закордонний паспорт та черги у підрозділах створили умови для посередників-шахраїв, які пропонують “допомогу” в оформленні біометричного паспорта без черги за 1,3 або 5 днів. Найбільше, що можуть зробити такі посередники – це сприяти в оформленні документів “без черги”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Як оформити біометричний закордонний паспорт за допомогою iGov: інструкція

Міграційна служба нагадує, що, відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити лише особисто і лише в одній з трьох установ: підрозділі міграційної служби, центрі надання адміністративних послуг або у сервісному центрі Паспортний сервіс державного підприємства Документ.

До слова, Факти ICTV розібралися, де можна оформити паспорт, які потрібні документи, скільки це коштує і як довго потрібно чекати.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх