Проректор київського вишу обікрала студентів-пільговиків на 700 тис. грн

Проректор-головний бухгалтер одного з університетів у Києві незаконно привласнила зі столичного бюджету 700 тис. грн., передбачених для навчання студентів із числа дітей-інвалідів та дітей із малозабезпечених сімей. Жінці повідомили про підозру.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Перебуваючи на посаді проректора-головного бухгалтера, жінка незаконно внесла в офіційні документи завищені суми за оплату навчання студентів із числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт і дітей із малозабезпечених сімей.

На підставі підроблених документів на рахунки університету з бюджету міста було безпідставно перераховано більше 700 тис. гривень.

Читайте: Топ-10 найпопулярніших ВУЗів 2017 року

За результатами розслідування повідомлено про підозру. Жінці обрали запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 320 тис грн.

На розгляді в суді знаходиться клопотання про відсторонення її від посади. Триває розслідування відносно інших посадових осіб університету та підрозділів КМДА.

Нагадаємо, з 15 липня вступники можуть подати заяву та документи до ВНЗ у паперовій формі через проблеми в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх