Бойовики використовують нову заборонену зброю на Донбасі

Бойовики НЗФ ОРДО застосовують новий вид забороненої зброї, а саме мобільну чотирьохствольну реактивну систему залпового вогню.

Про повідомляє штаб АТО.

Зброя була розроблена у 2015 році, так званим, “Республиканським центром науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт ДНР”.

Її використовували під час обстрілу населеного пункту та позицій Збройних Сил України в районі Красногорівки 20 липня 2017 року.

Очікується, що найближчим часом цей вид РСЗВ буде доволі часто застосовуватись бойовиками при обстрілах населених пунктів та позицій сил АТО.

– Використання цього озброєння з боку незаконних збройних формувань ОРДО свідчіть про грубі порушення Мінських домовленостей, відверте небажання дотримуватись взятих на себе зобов’язань в рамках Тристоронньої контактної групи, свідоме планування та здійснення терористичних актів проти мирного населення, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Загострення в Авдіївці. Сили АТО змусили ворога замовкнути

До речі, за минулу добу російсько-окупаційні війська 14 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових. У результаті – одного бійця поранено.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх