План США щодо вирішення конфлікту на Донбасі

Спецпредставник Держдепу США у справах України, посол Курт Волкер в Брюсселі зустрінеться з представниками ЄС та НАТО для обговорення ситуації на Донбасі.

Про це він сказав журналістам, передає УНІАН.

Він нагадав, що вчора у Парижі зустрічався з цього приводу з французькими та німецькими представниками.

– В Брюсселі я зустрінусь з представниками ЄС та НАТО. Ввечері я відправлюся до Відня, де буду мати обговорення з ОБСЄ та заїду до Лондону на шляху до Вашингтону, – розповів Волкер про плани.

– Після цього візиту, під час якого у нас є шанс говорити з нашими друзями та союзниками, відбудеться обговорення і з росіянами, – наголосив посол.

За його словами, США намагатимуться бути більше залученими у це питання, “тому секретар Тіллерсон попросив мене зустрітися з усіма та зібрати думки, де ми, і що ми маємо робити”.

Читайте:  Волкер: США мають допомогти у вирішенні конфлікту на Донбасі

– Я буду доповідати і працювати над подальшими кроками, як США може залучитися до цього…Ми повинні змінити статус кво. На зустрічі президента (США) Трампа з президентом (РФ) Путіним Трамп сказав, що вирішення українського питання важливо для США, тому що це є перешкодою для покращення відносин США та Росії, – заявив посол.

До слова, раніше заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що Мінський процес переходить в більш активну, наступальну фазу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх