Плотницький почав розслідування проти “ДНР”

У відповідь на одноосібне проголошення ватажком “ДНР” Олександром Захарченком “Малоросії”, глава бойовиків “ЛНР” Ігор Плотницький розпочав збір матеріалів про корупцію у “державних установах ДНР”.

Про це повідомляє розвідка Міноборони.

За інформацією, в умовах зменшення обсягів фінансування Росією, протиріччя між ватажками “ДНР” і “ЛНР” помітно зростають.

За вказівкою Плотницького “міністерством державної безпеки ЛНР” формуються докази корупції у “державних установах ДНР” для передачі російським кураторам.

– Основою доказової бази є факти розкрадання ресурсів т.зв. “програми гуманітарної допомоги населенню”, яка фінансується РФ. За зібраною т.зв. “ЛНР” інформацією, більшу частину коштів було викрадено представниками т.зв. “ДНР” під виглядом виплат соціальної допомоги “особам-привидам”, у т.ч. ветеранам Другої світової війни, з використанням документів та бази даних українських соціальних служб, захоплених у 2014 році, – розповідають у розвідці.

Читайте: Росію штовхають на експеримент. Чому створили “Малоросію”

Раніше глава так званої “ДНР” Олександр Захарченко заявив про створення “Малоросії”. Водночас у “ЛНР” спростували свою участь у з’їзді та згоду на проведення подібного заходу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх