Київ висуває нову умову ОРДЛО

Київ у Мінську ініціює розведення сил на узгоджених ділянках на Донбасі тільки після забезпечення цілодобового моніторингу ОБСЄ.

Про це повідомила прес-секретар представника України в Тимчасовій контактній групі, другого президента України (1994-2005) Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

– Стоїть питання забезпечення моніторингу ситуації на Донбасі з боку СММ ОБСЄ в цілодобовому режимі 7 днів на тиждень, з використанням технічних засобів спостереження, після чого буде забезпечено подальше розведення сил і засобів на узгоджених ділянках, – написала Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу після закінчення засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську (Білорусь).

У коментарі агентству Інтерфакс-Україна вона уточнила, що це ініціатива української сторони.

Читайте: Тука: Звільнення Донбасу відстрочено

– Під час розведення сил і засобів представники ОРДЛО не повинні встановлювати додаткові фортифікаційні споруди і мінні поля, також не можуть продовжатися ні інфільтрація військ, ні поставки нових боєприпасів із РФ на територію ОРДЛО, – додала Оліфер.

Нагадаємо, раніше Кучма зустрівся зі спецпредставником США з питань Мінських угод Куртом Волкером, щоб обговорити врегулювання ситуації на Донбасі.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх