Відправка важких посилок Укрпоштою – нові тарифи

Укрпошта здешевила відправку важких посилок за основними закордонними напрямками, водночас здорожчає відправка за низкою менш значущих.

Укрпошта з 1 серпня знизила вартість пересилки посилок масою 10-30 кг авіатранспортом у США, Китай, Канаду і Австралію знижена на 25%, у Гонконг, Японію і Південну Корею – на 20%, Італію, Іспанію і Францію – на 5%, йдеться в повідомленні компанії у вівторок.

Як уточнив директор з комунікацій та взаємодії з органами державної влади Укрпошти Михайло Василенко, для певних країн тарифи збільшилися: для Польщі, Чехії, Латвії, Німеччини в залежності від різної ваги – від 5 до 16%, пише Інтерфакс-Україна.

– Ці напрямки не є найбільшими за обсягами експортних пересилань міжнародних відправлень. А для Китаю, Канади, Австралії, які є головними експортними напрямами в структурі міжнародних відправлень Укрпошти і мають найбільші обсяги пересилання, ціни знижені, – зазначив Василенко.

Читайте: Україна розширить безвіз з Америкою та Азією

Компанія додала, що для відправлень у Молдову і Росію вартість наземного пересилання знижено на 25% і 23% відповідно, а тарифи на універсальні послуги з пересилання міжнародних відправлень вагою до 10 кг залишилася без змін.

До слова, Нова пошта повідомила про нові тарифи на доставку по Україні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх