План Кільце на Донбасі. Росіянам дозволили розстрілювати дезертирів

Командування бойовиків на Донбасі ввело в дію план Кільце для пошуку та затримання російських найманців, які самовільно залишили військові частини 1 і 2 армійських корпусів ВС РФ.

Про це повідомляє розвідка Міноборони.

– Російське окупаційне командування вживає заходів із пошуку та затримання російських найманців, які самовільно залишили військові частини 1 і 2 АК ВС РФ. На території Донецької та Луганської областей введений у дію план Кільце, який передбачає виставлення додаткових блокпостів на автомобільних дорогах і вздовж неконтрольованої ділянки державного кордону України з РФ, – йдеться у повідомленні.

При цьому в розвідці додали, що залученим до реалізації плану військовослужбовцям і співробітникам т.зв. “МВС”, дозволено стріляти на поразку в разі невиконання вимог.

Читайте: Ще півроку і втратимо Одесу – Тука

Крім того, через погіршення фінансової ситуації, бойовики ввели “порядок передачі обладнаних передових позицій” під час ротації за грошову винагороду. “Такса” за один бліндаж (блокпост) становить 10 тис. російських рублів. У разі відмови сплатити “комфорт” фортифікаційне обладнання підривають.

Раніше один із бойовиків намагався накласти на себе руки через відмову російського командування надати йому відпустку з виїздом в РФ.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх