Обленерго вже не стратегічні підприємства

Уряд виключив 20 енергокомпаній (19 обленерго і «Київенерго») з переліку стратегічних для економіки й безпеки держави підприємств.

Також з переліку стратегічних підприємств виключено енергогенеруючі компанії «Дніпроенерго», «Центренерго», «Західенерго» і «Донбасенерго».

Про це йдеться в постанові уряду від 23 лютого №162, розміщеній на урядовому порталі.

Своїм рішенням Кабмін вніс відповідні зміни до постанов №1734 від 23 грудня 2004 року і №999 від 3 листопада 2010 року.

Згідно з документом, зокрема, Кабмін виключив зі списку стратегічних ”Прикарпаттяобленерго”, ”Львівобленерго”, ”Одесаобленерго”, ”Полтаваобленерго”, ”Сумиобленерго”, ”Чернігівобленерго”, ”Крименерго”, ”Вінницяобленерго”, ”Волиньобленерго”, ”Дніпрообленерго”, ”Донецькобленерго”, ”Закарпаттяобленерго”, ”Запоріжжяобленерго”, ”Миколаїівобленерго”, ”Тернопільобленерго”, ”Харківобленерго”, ”Хмельницькобленерго”, ”Черкасиобленерго”, ”Чернівціобленерго”.

Також з переліку стратегічних підприємств виключена АК «Київенерго», яка спеціалізується на генерації й постачанні електроенергії, а також наданні послуг теплопостачання в столиці України.

Уряд постановив, що плани розміщення акцій енергокомпаній та умови продажу державних пакетів акцій цих підприємств узгоджуються на рівні Кабінету Міністрів України.//УНІАН

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх