LNG-термінал обійдеться Україні в 846 млн євро

Вартість LNG-терміналу в Україні становить EUR846 млн, повідомив голова Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів

Вартість LNG-терміналу в Україні становить EUR846 млн, повідомив голова Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів у ході презентації техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) Національного проекту “LNG-термінал” у п’ятницю.

За словами В.Каськіва, крім цього на будівництво підхідного каналу потрібно EUR121 млн, підключення до газотранспортної системи (ГТС) – EUR113 млн. Гроші на підключення до ГТС будуть залучені шляхом внесення інвестиційної складової до тарифу на транспортування газу.

Консорціум інвесторів профінансує 30% вартості будівництва терміналу, повідомив голова Держагентства.

Причому вкладення з боку держави становитимуть EUR55 млн, решту 70% (EUR513 млн) будуть залучені за рахунок розміщення облігацій або кредитних ліній.

Будівництво об’єкта займе 49 місяців, вартість послуг терміналу після його запуску становитиме близько $40 за 1 тис. куб. м.

Проект будівництва терміналу для регазифікації зрідженого природного газу (ЗПГ) у районі міста Южний на Чорноморському узбережжі України передбачає його розташування поруч з нафтовим терміналом ПАТ “Укртранснафта” і морським торговим портом “Південний”, сказав В.Каськів.

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх