В уряді сподіваються вже наступного року перевести українські ТЕЦ з газу на вугілля

Планується побудувати три заводи з газифікації вугілля, які будуть перебувати в різних містах України

Реалізація проектів з переведення українських ТЕЦ з газу на вугілля в рамках договору з китайською стороною може початися 2013 року.

На це сподіваються в уряді України.

“Ми сподіваємося, що вже наступного року ми почнемо реалізацію таких проектів”, – розповів заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимир Макуха журналістам у середу перед початком засідання Кабінету міністрів.

За його словами, зараз мова йде про Сєвєродонецьку ТЕЦ. Крім того, він зазначив, що планується побудувати три заводи з газифікації вугілля, “які будуть перебувати в різних містах України”.

Макуха повідомив, що у даний час відпрацьовується техніко-економічного обґрунтування таких проектів, після чого вони будуть передані на розгляд уряду.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливих постачань газу з Європи, заступник міністра зазначив, що “про це можна говорити, по-перше, якщо в цьому буде необхідність”.

“Зараз відпрацьовуються і маршрути, і домовленості з сусідніми країнами, тому що газ треба транспортувати територіями країн, які є сусідами України”, – додав він.

Макуха уточнив, що це питання зараз відпрацьовується на дипломатичному й технічному рівнях. Він також зазначив, що рамковий механізм вже закріплено в підписаних документах.

// Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх