Ахметов остаточно викупив Укртелеком

На думку експертів, інвестиція в Укртелеком дозволить СКМ стати найбільшою телекомунікаційною компанією країни

Сьогодні, 4 жовтня, група СКМ Ріната Ахметова і група EPIC завершили операцію купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Telecominvest Limited (Кіпр), якій належать корпоративні права ТОВ ЕСУ (Україна).

У свою чергу, ТОВ ЕСУ володіє 92,79% акцій ПАТ Укртелеком. Про це повідомляє прес-служба СКМ.

Ілля Архипов, директор SCM Advisors (UK) Limited – дочірньої компанії групи СКМ, яка виступила радником по угоді, зазначив, що у фокусі Укртелекому буде подальший розвиток послуг широкосмугового доступу в інтернет і посилення орієнтації бізнесу на клієнта. СКМ як новий власник Укртелекому продовжить виконувати всі зобов’язання згідно з умовами приватизаційного конкурсу та договору з ФДМУ, сказано в повідомленні.

Нагадаємо, на початку червня компанія СКМ і група EPIC заявили про те, що 3 червня підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Telecominvest Limited (Кіпр). У вересні Антимонопольний комітет України дозволив СКМ купити компанію Укртелеком.

Група СКМ вже є інвестором телекомунікаційного ринку України, володіючи оператором фіксованого зв’язку – телекомунікаційною групою Vega, а також міноритарним пакетом компанії Астеліт, оператора мобільного зв’язку life:) – третього мобільного гравця країни.

На думку експертів, інвестиція в Укртелеком дозволить СКМ стати найбільшою телекомунікаційною компанією країни.

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх