Росія кличе Україну обговорити ЄврАзЕс, Янукович вже пакує валізи

На початку наступного тижня в Москві відбудеться Вища євразійська рада, в якій візьмуть участь президенти України, Білорусі та Казахстану.

У Міністерстві закордонних справ РФ сподіваються, що Євразійський економічний союз буде створений на початку 2015 року.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ статс -секретар Григорій Карасін.

Карасін нагадав, що зараз ведуться переговори, спрямовані на створення до січня 2015 року Євразійського економічного союзу.

“Впевнені, що ми цієї мети досягнемо”, – вважає дипломат.

За його словами, на початку наступного тижня в Москві відбудеться Вища євразійська рада, в якій візьмуть участь президенти України, Білорусі та Казахстану.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров сьогодны також заявив, що Росія хотіла б бачити Україну учасником євразійських інтеграційних процесів, російсько-українські домовленості від 17 грудня підтверджують взаємний настрій на конструктивну роботу.

“Євразійські інтеграційні структури відкриті і для інших партнерів по СНД. Зрозуміло, зацікавлені бачити учасником цих процесів Україну при розумінні, що це – вибір українського народу.

Результати засідання Російсько-української міждержавної комісії, яке відбулося 17 грудня в Москві стали наочним підтвердженням взаємного налаштування на конструктивну роботу”, – сказав Лавров.

“Великим внеском у зміцнення регіональної та міжнародної стабільності стали інтеграційні зусилля Росії, Білорусії і Казахстану в рамках Митного союзу і Єдиного економічного простору”, – зазначив міністр.

За матеріалами  Інтерфакс-УкраїнаИТАР -ТАСС

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх