Міністерство доходів пропонує зменшити кількість податків (відео)

Ще один крок до Європи. Міністерство доходів та зборів пропонує зменшити кількість податків більше ніж на третину вже в першому півріччі 2014 року

Ще один крок до Європи. Міністерство доходів та зборів пропонує зменшити кількість податків більше ніж на третину вже в першому півріччі 2014 року.

Про це сказав очільник Міністерства доходів та зборів України Олександр Клименко на засіданні Ради з питань стимулювання інвестицій і підприємницької діяльності.

Він наголосив: завдяки такій новації буде спрощено звітність і скорочено ресурси, які витрачають як підприємці, так і міністерство.

Клименко наголосив: після скорочення кількості податків збільшувати їхній розмір не будуть. І додав: попри всі політичні негаразди, завдання уряду – це зробити так, аби політична криза не позначилася на економіці країни.

«Я розумію, що поточна ситуація ставить перед бізнесом нові виклики. І запевняю: ви не залишитесь з ними один на один. Ще раз підкреслюю: якщо літак «Україна» зараз у турбулентності, то на борту як і бізнес-інвестори, так і представники влади. Незалежно від того, чи відбудеться зміна екіпажу, курс повинен залишатися незмінним», – заявив в.о. міністра доходів та зборів України Олександр Клименко.

// ICTV

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх