Фіскальна служба ініціює місцевий податок з продажу підакцизної продукції (відео)

Державна фіскальна служба Україна продовжує впровадження реформ, для обговорення найнагальніших з них нині податківці  запросили до відвертої розмови українських виробників

Державна фіскальна служба Україна продовжує впровадження реформ, для обговорення найнагальніших з них нині податківці  запросили до відвертої розмови українських виробників.

У наповненні бюджету важливу роль відіграють лікеро – горілчані компанії, голова фіскальної служби Ігор Білоус  на зустрічі з представниками відомих торговельних марок заявив  про наміри його служби полегшити податковий  тиск, зменшити кількість перевірок і спростити  адміністративні механізми.

Акцизний збір для міцних напоїв не підвищуватимуть, але фіскальна служба спільно з  міністерством фінансів у контексті намірів держави надати більше самостійності  місцевим бюджетам пропонують запровадити місцевий податок з продажу підакцизної продукції.

Його розмір визначатимуть на місцях , а держава лише контролюватиме, щоб він не перевищував 5%. У відомстві переконують – жодного навантаження на відповідну продукцію не збільшуватимуть.

Низка податкових ініціатив уже на розгляді  у Верховноій Раді.

«Це і скорочення податків , і простіший механізм адміністрації податку на прибуток  і скорочення єдиного соцвнеску , спрощення системи «єдинщиків», багато хороших речей , направлених на ведення бізнесу в країні, збільшення прозорості , полегшення діалогу між вами та нами», – каже голова державної фіскальної служби Ігор Білоус.

// “ФАКТИ, ICTVЗавантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх