Місія МВФ приїде подивитись на українські реформи у листопаді

Результати роботи місії, згідно з процедурою, будуть передані на розгляд Ради директорів МВФ

Місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приїде до Києва в листопаді і проведе об`єднаний огляд розвитку економіки країни, результати якого будуть потім представлені на засіданні Ради директорів Фонду. 

Про це повідомив на брифінгу у Вашингтоні глава Департаменту зовнішніх зв`язків МВФ Джеррі Райс, передає УНІАН.

”Місія приїде в листопаді і об`єднає, як і очікувалося, одразу два огляди економічних перетворень в країні”, – сказав Райс. 

Він наголосив, що результати роботи місії, згідно з процедурою, будуть передані на розгляд Ради директорів МВФ, засідання якого відбудеться наприкінці 2014 року – на початку 2015 року.

За результатами засідання Ради можна очікувати рішення про виділення Україні наступного кредитного траншу в рамках дворічної програми співпраці з Україною загальним об`ємом 17 млрд дол. 

При цьому Райс не виключив перегляду деяких положень програми. ”Програма за своєю суттю динамічна”, – зазначив представник Фонду, але запевнив, що загальний обсяг фінансування не переглядатиметься. ”Україна не заявляла пропозицій про перегляд загального обсягу фінансування”, – сказав він.

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх