Налітай та розкуповуй: чому білоруси спустошують українські ринки (відео)

Люди наввипередки мчать із перону до пункту пропуску, щоб якнайшвидше пройти митний контроль і вдало скупитися

Купувати в Україні для сусідів стало вдвічі дешевше, тож вони двічі на тиждень базаркують у прикордонному селищі Заболоття: поспіхом вистрибують із вагонів дизель-потяга, намагаються чимшвидше пройти контроль і скупитися. Беруть усе – від будматеріалів до ковбаси та сметани. На базар посеред села з’їжджаються продавці зі всієї Волині.  

«За майонезом, за сиром твердим, за зефіром в шоколаді, гурками свіжими, печивом – в нас в два рази дорожче, а я пенсіонер, маю час», – розповідає Микола Ляшук, покупець з Білорусі.

Люди наввипередки мчать із перону до пункту пропуску, щоб якнайшвидше пройти митний контроль і вдало скупитися. Вартові кордону до такого напливу гостей уже звикли. Щойно курс долара в Україні стрімко підскочив, пасажирів брестського потяга відчутно побільшало

Читайте: У Макіївці проти “ДНР” збунтувалися шахтарі (відео)

Придбати одяг та харчі на волинських ринках стало в рази дешевше. Витративши близько 10 гривень на квиток в обидва боки, білоруси наповнюють свої валізи різним крамом. Найдовші черги за домашньою молочкою та ковбасою. 

На щедрих шопінг-туристів тут неабияк чекають. Ринок у Заболотті вподобали понад півтисячі підприємців із Волині та сусідніх областей. Продавці зізнаються: білоруси щедрі, втім вибагливі – якісний товар цінують.

Серед місцевих жителів такого ажіотажу немає. Кажуть, зарплати й пенсії в них невеликі, тож ціни кусаються. Гості ж мають міру: за раз багато не купують, бо повернутися на ринок – не проблема. // Катерина Курбанова, Павло Лісівненко, Факти, ICTV


Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх