«Газпром» озвучив Україні нову ціну на газ

Газпром назвав ціну газу для України без знижки на III і IV квартали.

Заступник голови «Газпрому» Олександр Медведєв повідомив, скільки Україна заплатить за блакитне паливо в III і IV кварталах. За його словами, питання знижки ще обговорюється, пише «РИА Новости».

«Що стосується контрактної ціни, то в другому кварталі з урахуванням наданої знижки ціна 247,2 долара, без знижки в третьому кварталі ціна буде 287,15, у четвертому кварталі – 262,5», – повідомив Медведєв.

Він додав, що питання знижки ще обговорюється.

Читайте: Газа більше не стане, але зиму переживемо – Демчишин.

«Знижка надається за рахунок незастосування експортного мита, вона може не застосовуватися повністю або частково, але це вже не наша тема, не тема «Газпрому», – пояснив Медведєв.

Відзначимо, у другому кварталі поточного року Росія постачає газ Україні в рамках додаткової угоди між «Газпромом» і «Нафтогазом», підписаного 1 квітня на умовах, аналогічних минулому зимовому пакету. В угоді збережено принцип поставок за передоплатою. Фактична ціна російського газу для України в другому кварталі з урахуванням знижки в 100 доларів, наданої урядом РФ, становить 247,18 долара за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, російський монополіст «Газпром» погрожує «Нафтогазу України» штрафом у розмірі 8 мільярдів 197 мільйонів доларів.

Фото: gazprom.ru.

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх