Росія зробила Києву секретну пропозицію щодо боргу Януковича

Росія зробила Києву “цікаву” пропозицію про порядок оплати боргу на 3 мільярди доларів, заявив  глава Мінфіну РФ Антон Силуанов.

Росія зробила Києву “цікаву” пропозицію про порядок оплати боргу на 3 мільярди доларів, заявив журналістам глава Мінфіну РФ Антон Силуанов, передає РИА Новости.

– Я думаю, що вас буде цікавити питання з української тематики з точки зору питань фінансування програм. Хочу сказати, що відбулися зустрічі на полях “двадцятки”, в тому числі і з керівництвом МВФ, пані Лагард. РФ зробила пропозицію про порядок оплати Україною російського боргу в сумі 3 мільярдів доларів, погашення якого має відбутися в грудні цього року, — сказав Силуанов журналістам.

Читайте: Україна не виплатить борг Януковича

– Ми зробили пропозицію нашим кредиторам, нашим боржникам із боку України і МВФ, я переговорив із низкою європейських колег, ми вважаємо, що ця пропозиція, яка зроблена Росією, — я зараз не буду розкривати його деталей, — на наш погляд, буде цікавою і може бути покладена в основу для врегулювання боргової проблеми України перед Росією, — додав він.

Нагадаємо, йдеться про $3 млрд., взятих у Росії урядом Януковича. Минулого тижня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що якщо Росія не погодиться на умови, Україна введе мораторій на виплату єврооблігацйної боргу на $3 млрд.

Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх