Інтерпол підтверджує арешт Авакова

Бюро Інтерполу в Римі підтверджує екстрадиційний арешт екс-голови Харківської облдержадміністрації, лідера Харківської облорганізації ВО “Батьківщина” Арсена Авакова

Бюро Інтерполу в Римі підтверджує екстрадиційний арешт екс-голови Харківської облдержадміністрації, лідера Харківської облорганізації ВО “Батьківщина” Арсена Авакова.

“Наш судовий орган у Римі підтвердив тимчасовий арешт вказаної особи (А.Авакова ) з метою видачі в вашу країну на підставі ордера на арешт, виданого 31.01.2012 р. судовим органом у Харкові”, – йдеться в офіційній відповіді Бюро Інтерполу в Римі на адресу українського Бюро в Києві.

У документі вказується, що відповідно до норм Європейської конвенції про видачу правопорушників екстрадиційні документи повинні надійти безпосередньо в Міністерство юстиції Італії або дипломатичними каналами протягом 40 днів із 27 березня.

А.Аваков очолював Харківську облдержадміністрацію з лютого 2004 по лютий 2010 р.р. Аваков також очолює Харківську обласну організацію ВО “Батьківщина”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх