МОЗ приготувало для Тимошенко лікарню «Укрзалізниці»

Прес-служба розхвалила клініку

Прес-служба розхвалила клініку

Виконання рекомендацій медиків щодо лікування Ю.Тимошенко планується організувати в умовах спеціалізованого стаціонару в одному із багатопрофільних медичних закладів міста Харкова, зокрема у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у відділенні патології хребта та переферійної нервової системи.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

У пенітенціарній службі задумалися, як запобігти втечі Тимошенко з лікарні

Міністерством охорони здоров’я скликала комісію для проведення медичного огляду Тимошенко Ю.В. та визначення шляхів подальшої реалізації рекомендацій Міжнародної медичної комісії. Комісія виїхала до міста Харкова.

Як повідомляє МОЗ, матеріально-технічна база лікарні повністю відповідає всім вимогам, висловленим спеціалістами із Німеччини та узгодженим усіма спеціалістами медичної комісії Міністерства охорони здоров’я.

Заклад спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з аналогічною патологією багато років. Має потужний кадровий потенціал та напрацьовані методики. В лікарні є можливість повністю виконати рекомендації відносно медикаментозного лікування, у тому числі за необхідності селективного введення лікарських засобів безпосередньо до ділянки патологічного процесу.

Фахівці установи та заклад в цілому визнаний міжнародною спільнотою як високоспеціалізований центр з реабілітації та відновлювального лікування серед пацієнтів із такими захворюваннями.

//ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх