Бондаренко змусили говорити українською, але вона не витримала

Протрималася лише годину

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко під час зустрічі з колективом Рівненської обласної клінічної лікарні на вимогу залу змушена була перейти на українську мову і говорити нею майже годину.

Бондаренко, привітавшись з медичним персоналом українською мовою, вибачилась і перейшла на російську, мотивуючи це тим, що її рідною мовою є російська.

Після цього завідувач одного з відділень лікарні, заслужений лікар України Мирослав Семанів, який сидів у першому ряду, підняв руку, попросивши слова, і звернувся до гості з такими словами: «Шановна пані народний депутат України Бондаренко! Ми всі знаємо вас як ярого захисника відмираючих регіональних мов – гагаузької, мадярської, румунської й особливо російської. В нашому регіоні більшість населення послуговується українською мовою, яка не відмирає. Тому просимо вас як державного службовця першого рангу користуватися державною мовою».

Після такого прохання зал почав аплодувати, а Бондаренко перейшла на українську. Однак через годину, вибачившись, знову перейшла на російську, розповідаючи про соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх