“БЮТівці” погрожують спортсменам, які побили депутатів

Партія регіонів завербувала на свій сьогоднішній мітинг під харківським судом, крім кримінальних елементів, ще й професійних спортсменів з відомих бійцівських федерацій?

Партія регіонів завербувала на свій сьогоднішній мітинг під харківським судом, крім кримінальних елементів, ще й професійних спортсменів з відомих бійцівських федерацій.

Про це заявили у партії «Батьківщина», проаналізувавши фото- та відеоматеріал, відзнятий сьогодні біля приміщення харківського апеляційного суду, де проходив процес у справі Юлії Тимошенко.

Народні депутати та юристи вже готують фотодокази та списки осіб, які застосовували силу до мирних мітингувальників, та спрямують відповідні звернення до посольств іноземних держав з вимогою не випускати таких горе-спортсменів на змагання у Європу та інші країни світу.

У партії застерігають всіх спортсменів-борців, які намагаються підзаробити на мітингах, добре подумати, перш ніж йти на вулицю за гроші бити мирних людей і народних депутатів, оскільки така “халтура” може поставити крапку у спортивній кар’єрі.

У «Батьківщині» нагадали, що сьогодні перед початком судового засідання у справі Юлії Тимошенко прихильники Партії регіонів, серед яких було багато молодиків кримінальної та спортивної зовнішності, застосували грубу фізичну силу до прихильників Юлії Тимошенко.

Також постраждали народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина», які зараз знімають побої та готують звернення до Генеральної прокуратури.

Харківська міліція у бійку не втручалась і не намагалась її зупинити.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля