Власенко схопив тих, хто вдруге хлюпнув на нього зеленкою

Зловмисники в цей раз не влучили

У Харкові в захисника екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка кинули повітряну кульку, наповнену зеленкою, коли він виходив з відділу міліції.

“Сьогодні, коли я виходив з міськвідділу міліції після одного зі слідчих справ, що проходили в рамках слідства у справі про попередній інцидент (коли перед входом в ЦКБ№5 невідома дівчина плюснула зеленкою в обличчя Власенка – ред.), буквально на порозі були двоє молодих людей. Один з них кинув у мене повітряну кульку, судячи з усього наповнену зеленкою, але не влучив. Мені вдалося наздогнати його і за допомогою чесних і порядних громадян доставити в міліцію”, – сказав Власенко.

Власенко також повідомив, що зробив усну заяву за фактом події в міліцію.

Як повідомлялося, 16 липня Власенка перед входом в корпус ЦКБ №5, де проходить курс лікування Ю.Тимошенко, невідома дівчина плюснула в обличчя зеленкою. Рідина залила обличчя, потрапила в очі і зіпсувала одяг. Власенко зв’язав інцидент зі своєю діяльністю в якості захисника Тимошенко.

Інцидент не був зафіксований фото – і відеокамерами, оскільки охорона і міліція не пускають на територію лікарні операторів і фотокорів з технікою.

// Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх