Україна спростовує продаж “зеніток” Вірменії

У Міністерстві закордонних справ України вказують на провокаційність інформації, що з’явилася в ЗМІ, про продаж українською стороною Вірменії “зеніток”

У Міністерстві закордонних справ України вказують на провокаційність інформації, що з’явилася в ЗМІ, про продаж українською стороною Вірменії 2011 року реактивних систем залпового вогню і пересувних зенітно-ракетних комплексів.

“Матеріали з цього питання, які були розміщені в деяких інтернет-виданнях, мають невідоме походження та носять провокаційний характер”, – заявив прес-сектерарь МЗС України Олександр Дікусаров на брифінгу у вівторок, коментуючи інформацію ЗМІ про продаж Україною зброї Вірменії.

Він запевнив, що Україна суворо дотримується своїх міжнародних зобов’язань, взятих перед ООН, ОБСЄ, а також діє в рамках національного законодавства. Крім того, за словами дипломата, в контексті майбутнього головування України в ОБСЄ офіційний Київ докладає і докладатиме максимум зусиль для зміцнення безпеки і стабільності в регіоні.

Посольство України в Азербайджані спростувало повідомлення низки ЗМІ про продаж українською стороною Вірменії у 2011 році реактивних систем залпового вогню і пересувних зенітно- ракетних комплексів.

Інтерфакс-Україна

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх