“Тушка” Табалов знову з карткою для голосування (фото)

Олександру Табалову, обраного за списком Об’єднаної опозиції «Батьківщина», але який відмовився вступати у фракцію цієї політичної сили знову повернули його картку для голосування

Олександру Табалову, обраного за списком Об’єднаної опозиції «Батьківщина», але який відмовився вступати у фракцію цієї політичної сили знову повернули його картку для голосування.

На виході з будівлі парламенту журналісти зняли Табалова, що тримає в руках його картку для голосування, повідомляє «Українська правда».

Як відомо, у четвер, 13 грудня, головуючий на той момент у засіданні Олександр Єфремов повідомив, що картка Табалова у нього і він передає її в секретаріат.

Опозиція два дні блокувала трибуну і вимагала вилучити у Табалова картку, заявляючи, що він не складав присягу.

 

Як повідомлялося, партія «Батьківщина» зажадала від Олександра Табалова і його сина Андрія Табалова скласти депутатські мандати, оскільки вони відмовилися вступати у фракцію цієї політичної сили всупереч присяги.

Табалових виштовхали з залу засідань Верховної Ради під час першого засідання вранці 12 грудня, однак на вечірньому засіданні парламенту їх картки проголосували синхронно з регіоналами.

Нагадаємо, що Олександр Табалов на парламентських виборах 28 жовтня був обраний депутатом за списком Об’єднаної опозиції «Батьківщина» (№47). Його син Андрій Табалов переміг у 99-м окрузі (Кіровоградська область).

Родина Табалових – власники багатьох переробних підприємств, що випускають продукцію під відомими марками «Формула смаку» і «Волошкове поле», вони входять до 200 найбагатших сімей України.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх