Азаров сьогодні збирає уряд на нараду

Новий старий прем’єр Микола Азаров сьогодні збирає уряд на нараду.

Новий старий прем’єр Микола Азаров сьогодні збирає уряд на нараду.

У Кабміні третина порожніх місць, тож керівник поспішає обговорити, хто замінить Сергія Тігіпка, Віктора Балогу, Дмитра Табачника, Петра Порошенка, Анатолія Близнюка та Бориса Колесникова.

У парламенті, де тепер працюють колишні міністри, за повернення на посаду Миколи Азарова напередодні зібрали 252 голоси. Опозиція демонстративно  покинула залу. Прем’єр-міністр пообіцяв долати кризу, підтримувати українського виробника, не підвищувати податків та виплатити 786 мільйонів боргу бюджетникам і запевнив, що жодних проблем із поверненням зовнішніх боргів немає.

«Україна має відносно низький рівень державного боргу до ВВП – ви це розумієте. Тому ніякої катастрофи для країни наші борги…, підкажіть, – не має!», – заявив прем’єр – міністр України Микола Азаров.

Має голову і парламент. Народні обранці вирішили, що саме політик з багаторічним досвідом Володимир Рибак зуміє досягти компромісів у строкатій Верховній Раді і віддали за нього 250 голосів.

Новий спікер родом із Донецька, співорганізатор і перший голова Партії регіонів. Обіймав керівні посади в Донецьку, а з 2002-го працював у Верховній Раді та Кабінеті міністрів України. Напередодні Володимир Рибак гарантував – спілкуватиметься лише державною і з проблемою особистого голосування депутатів обіцяв розібратись.

«Кожен депутат буде голосувати за себе. Немає часу – хай іде на іншу роботу. І все буде нормально. Ми найдемо разом з вами, як проводити контроль», – каже Голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

Проводити контроль Рибаку допоможуть новообрані заступники. Крісло першого віце-спікера обійняв знову комуніст, але тепер колишній митник 40-річний Ігор Калетник, а віце-спікером став депутат-новачок від «Свободи» Руслан Кошулинський. До обрання у парламент він керував фракцією своєї політсили у Львівській міськраді.

ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх