Свобода зустріне Лаврова акцією протесту, незважаючи на заборону

Окружний адміністративний суд задовольнив позов Чернівецької міської ради і заборонив проведення зборів та інших заходів у Чернівцях в неділю

Окружний адміністративний суд задовольнив позов Чернівецької міської ради і заборонив проведення зборів та інших заходів у Чернівцях в неділю, повідомляє в суботу сайт газети “Молодий буковинець” (molbuk.ua) з посиланням на голову обласної організації во “Свобода” Віталія Мельничука.

“Суд аргументував заборону проведення акцій спробою уникнути протистояння і неможливістю забезпечити правоохоронцями необхідну безпеку”, – сказав В.Мельничук.

Про наміри провести збори повідомили сім партій і організацій – зокрема, “Свобода”, “Фронт змін”, “Батьківщина” і “УДАР”.Розгляд справи в суді тривав з 14.00 до 19.45.

Як повідомляється на сайті, “Свобода”, незважаючи на рішення суду, все ж таки планує провести акцію протесту проти переговорів про можливий вступ України до Митного союзу.

Як повідомлялося, глави МЗС України та Росії проведуть сьоме засідання підкомітету з міжнародного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії 13-14 січня в Чернівцях.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх