Янукович шукає рішення питання Тимошенко – Коморовський

“Янукович веде пошук шляху, як вирішити цю проблему відповідно до українського права і шляхом внесення змін в українське право через парламент”, – сказав він 

Президент Польщі Броніслав Коморовський наголошує, що його український колега Віктор Янукович веде пошуки вирішення питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко правовим шляхом.

“Я думаю, що можу це сказати від імені всіх президентів Вишеградської четвірки. Я з задоволенням можу сказати, що Янукович веде пошук шляху, як вирішити цю проблему відповідно до українського права і шляхом внесення змін в українське право через парламент”, – сказав він у середу після завершення саміту президентів країн Вишеградської четвірки у Віслі (Польща), повідомляє Інтерфакс-Україна.

Угода про асоціацію Україна-ЄС може бути підписана на саміті Східного партнерства у листопаді 2013 року у Вільнюсі, якщо Київ виконає низку умов.

Серед вимог європейської сторони – реформа правоохоронної системи, вдосконалення виборчого законодавства, усунення вибіркового правосуддя, вирішення проблеми засудженої екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх