Балога скликає депутатів на канікули до Врадіївки

Народний депутат України Віктор Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook закликає всі депутатів їхати до Врадіївки, щоб захистити людей від «ментовського свавілля»

Народний депутат України Віктор Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook закликає всі депутатів їхати до Врадіївки, щоб захистити людей від «ментовського свавілля».

“Ментівські князьки говорять, що не можна було нападати на райвідділ міліції у Врадіївці. А чи можна людям в погонах п’яними збивати дітей і ґвалтувати жінок? Чи можна було Президенту підписувати Харківські угоди, в неконституційний спосіб змінювати устрій держави, знищувати судову гілку влади? Думаю, що ні.

Тому нам треба не на канікули йти, а усім, підкреслюю – усім, депутатам трьох фракцій і позафракційним їхати у Врадіївку. Бо там уже повним ходом ментівська система мстить місцевим жителям кримінальними справами, погрозами і залякуванням. Якщо зараз людей не захистити – отримаємо десятки несправедливо засуджених, сотні заляканих і мільйоні зневірених українців.

Якщо ми у Верховній Раді не відстояли двох депутатів, незалежного голову ЦВК, то ми повинні хоча б відстояти простих людей, які зараз сам-на-сам з репресивною системою. Прошу вас, керівники опозиційних фракцій, прийняти позитивне рішення!”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх