Яценюк: Роль Януковича в історії залежить від Асоціації з ЄС (відео)

У президента України Віктора Януковича є шанс увійти в історію як президента, який наблизив Україну до Європейського Союзу

Лідер парламентської фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк вважає, що у президента України Віктора Януковича є шанс увійти в історію як президента, який наблизив Україну до Європейського Союзу.

“Здійснити перший крок до членства України в ЄС або залишитися в підручниках історії, як президент, який ув’язнив свого політичного опонента Юлію Тимошенко”, – сказав Яценюк в ефірі «Свободи слова» на ICTV у понеділок ввечері.

Він додав, що жодному з попередніх президентів не вдалося домогтися такого результату, яким може стати підписання Угоди про асоціацію, і у Януковича є шанс залишитися в історії президентом, який наблизив країну до ЄС.

“Це його вибір і він має зробити серйозний і відповідальний президентський крок. Сподіваємося, що він зробить правильний крок”, – зазначив політик.

А у разі не підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом винним у цьому буде президент Віктор Янукович, заявив Арсеній Яценюк. “Ми не розглядаємо варіант, коли угода між Україною і Європейським Союзом не підписана”, – зазначив він.

“Якщо таке станеться, я повинен відверто сказати, це буде виключно з вини чинного президента Віктора Януковича”, – заявив Яценюк.

“Ми втратимо історичний шанс, який Україна отримала вперше за 350 років. Наступні 350 років не переконаний, що у нас є можливість чекати. У мене, принаймні, точно немає”, – сказав він.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх