Янукович вирішить “питання Тимошенко” після 21 жовтня (+відео)

“У нас фактично залишилося два питання – це питання закону про прокуратуру і закон про вибори. Ну, і третє – питання Тимошенко”, – сказав президент

Питання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко буде вирішуватися за підсумками роботи місії Кокса-Кваснєвського 21 жовтня , заявив президент України Віктор Янукович.

“Я неодноразово давав відповіді, що зараз працює місія, вона дуже важлива. Тому що раніше складалося таке враження, що ми не бажаємо там чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору з багатьох питань, але якою вона буде – буде відомо тоді, коли підбиватимуть підсумки цієї місії”, – сказав Янукович в інтерв’ю українським журналістам у Нью-Йорку, говорячи про свою зустріч з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу і Ради Євросоюзу Германом Ван Ромпеєм.

Янукович зазначив, що мова йшла про обмін думками напередодні події, важливого для обох сторін – і України, і ЄС – Вільнюського саміту “Східного партнерства”.

“Такі своєрідні підсумки роботи, яку ми зробили. І у нас фактично залишилося два питання – це питання закону про прокуратуру і закон про вибори. Ну, і третє – питання Тимошенко”, – сказав він.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх