Вона працює. В Азарова запрацювала формула з Митним союзом (відео)

Ініційована Президентом України Віктором Януковичем формула відносин ”3+1” між Україною і країнами Митного союзу почала реально працювати

Ініційована Президентом України Віктором Януковичем формула відносин ”3+1” між Україною і країнами Митного союзу почала реально працювати.

На цьому наголосив прем`єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів, коментуючи результати візиту до Астани і участі у першому засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав урядів.

 Прем’єр нагадав, що 25 вересня урядова делегація України на запрошення уряду Республіки Казахстан взяла участь у першому засіданні Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав урядів.

«Таким чином, реально почала працювати формула відносин України і Митного союзу, ініційована нашим Президентом України Віктором Януковичем – «3+1»», – сказав Азаров.

«Це дуже важливий момент у наших відносинах, оскільки ми продовжуємо принципово стояти на тому, що розвиток торгово-економічних відносин з Євразійським союзом і СНД є стратегічним, надважливим і невід`ємним елементом нашої економічної політики», – додав він.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх