Депутати Кличка відмовилися від грудневих виборів

Народний депутат Ірина Геращенко заявила, що УДАР не буде висувати своїх кандадитов на вибори в п’яти мажоритарних округах, які пройдуть в грудні

Народний депутат Ірина Геращенко заявила, що УДАР не буде висувати своїх кандадитов на вибори в п’яти мажоритарних округах, які пройдуть в грудні.

“Ми підтримаємо кандидатів від Батьківщини і Свободи, які виграли вибори в 2012, і у яких вкрали перемогу”, – цитує депутата Кореспондент.

При цьому вона висловила надію, що опозиція спільно буде відстежувати виборчий процес, щоб “відстояти перемогу”.

“Представники УДАРу будуть працювати спостерігачами на виборчих дільницях. І ми сподіваємося на широке представництво міжнародних спостерігачів”, – додала Геращенко.

“Якщо влада дійсно сповідує демократичні цінності, вона повинна забезпечити рівні можливості всім учасникам, відмовитися від адмінресурсу і фальсифікацій і забезпечити чесні вибори”, – сказала депутат.

Нагадаємо, сьогодні, 26 вересня, Президент Віктор Янукович підписав указ про проведення виборів у п’яти округах: №94 з центром в Обухові Київської області, №132 з центром у Первомайську Миколаївської області, №194 з центром в Черкасах, №197 з центром у Каневі Черкаської області і столичному окрузі №225.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх