Тюремники нарахували у Тимошенко 4 тонни продуктів

Тимошенко регулярно отримує передачі від родичів і час від часу замовляє собі їжу в одному з харківських ресторанів

За час свого ув’язнення Юлія Тимошенко отримала від своїх родичів близько 4 тонн продуктів, свіжих овочів, м’яса, горіхів і фруктів.

Про це повідомляє популярний німецький журнал SUPERillu, кореспондент якого відвідав Кочанівську колонію, а також поспілкувався з першим заступником державної пенітенціарної служби Сергієм Сидоренком.

Як повідомляють Версии, в німецькій пресі нерідко критикуються умови утримання головної української ув’язненої, повідомляється про фактичну ізоляцію її від суспільства, а співробітників пенітенціарної служби звинуватили навіть у рукоприкладстві стосовно Тимошенко.

Однак Сергій Сидоренко описав іншу картину. За його словами, за час майже дворічного ув’язнення Тимошенко було 408 відвідувань загальною тривалістю 787 годин і 33 хвилин, зокрема 323 зустрічі з адвокатами. Непоодинокими були і візити європейських політиків і її берлінських лікарів з клініки «Шаріте».

Юлія Володимирівна харчується зовсім не як інші ув’язнені. Вона регулярно отримує передачі від родичів і час від часу замовляє собі їжу в одному з харківських ресторанів.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх