Азаров попросив у ЄС грошей на Асоціацію (відео)

Україна попросила в Євросоюзу фінансово-технічної допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію

Україна попросила в Євросоюзу фінансово-технічної допомоги на імплементацію положень Угоди про асоціацію, повідомляє прес-служба Кабміну.

Гроші, за словами прем’єра Миколи Азарова, насамперед необхідні на впровадження в Україні стандартів і технічних регламентів, які діють в Європейському Союзі.

Під час переговорів з єврокомісаром з питань торгівлі Карелом де Гухтом Київ також порушив питання про сприяння інвестиціям в українську економіку, доступ до європейських програм розвитку, які раніше були закриті для України. А також про сприяння вільному доступу до держзакупівель в цих країнах.

Карел де Гухт у свою чергу заявив про необхідність розробити поетапний план узгодження низки важливих для подальшої співпраці питань. Він також зазначив, що Європа зацікавлена в створенні сприятливих умов для створення всеосяжної зони вільної торгівлі України з ЄС.

Азаров додав, що тимчасове застосування більшості положень угоди про асоціацію почнеться буквально після її підписання та схвалення Європейською Радою цього питання.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх