Перед переведенням Кузьміна попросили не “світитися” в пресі

Те, що Ренат Кузьмін буде усунутий з поста в ГПУ, стало зрозуміло навіть непосвяченим, коли він не з’явився 2 жовтня на анонсовану заздалегідь пряму лінію в “Комсомольську правду”.

Те, що Ренат Кузьмін буде усунутий з поста в ГПУ, стало зрозуміло навіть непосвяченим, коли він не з’явився 2 жовтня на анонсовану заздалегідь пряму лінію в “Комсомольську правду”.Обивателі могли б подумати, що Кузьмін не прийшов, бо того ж дня була призначена кадрова колегія Генпрокуратури. Однак і на високому засіданні на Різницькій, 13/15 Кузьмін так і не з’явився, пишуть “Вести”.

В той же день, за неофіційною інформацією, Кузьміна викликали на Банкову в головний кабінет. У кулуарах Адміністрації президента кажуть, що Віктор Федорович був дуже злий на Кузьміна і не добирав слова. Нібито йому у відкриту було сказано, що його публічна гіперактивність неабияк заважає євроінтеграційним посилам центральної влади – лише за останні кілька тижнів Кузьмін дав величезну кількість інтерв’ю, презентував у Берліні книгу про політичні процеси і навіть виступив на радіо. Після зустрічі на Банковій йому тонко дали зрозуміти, що стосовно нього вже готується наказ, тому на Різницькій і в пресі йому краще не з’являтися.

Як кажуть в його оточенні, Кузьмін, побоюючись більш жорсткої реакції з боку Адміністрації президента, вирішив змиритися. Ніби він намагався ще домогтися індульгенції через Андрія Портнова – головного правового ідеолога президента, але той нібито відповів, що допомогти не може.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх