Путін перед асоціацією України з ЄС: Ми один народ, проблем не буде

Росія в разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС буде вживати заходів щодо захисту свого ринку, але строго в рамках передбачених СОТ правил

Росія в разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС буде вживати заходів щодо захисту свого ринку, але строго в рамках передбачених СОТ правил.

“Якщо Україна, і до цього все йде, і далі знизить рівень захисту своєї власної митної території, то нам доведеться приймати якісь захисні заходи. Безумовно, це повинні бути заходи виключно в рамках Всесвітньої торгової організації”, – заявив сьогодні президент РФ Володимир Путін, повідомляє ИТАР-ТАСС.

За його словами, “одне з положень зони вільної торгівлі в рамках СНД дає нам право запроваджувати захисні заходи, там прямо написано”.

Путін в черговий раз підкреслив, що рішення України щодо зближення з Євросоюзом завдасть шкоди економічним зв’язкам з РФ, але “у нас не буде жодних проблем у політичній сфері”.

“Я упевнений /в цьому/. Україна і Росія – це абсолютно точно братські держави, я вже говорив, – за великим рахунком, один народ. Так що зрозуміло, що ми будемо співпрацювати, так само, як це робимо зараз”, – запевнив президент.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх