Янукович повертає Україну у минуле – Президент Литви

Президент головуючої у Європейському Союзі Литви Даля Грібаускайте заявила, що нинішнє керівництво України повертає країну назад у минуле

Президент головуючої у Європейському Союзі Литви Даля Грібаускайте заявила, що нинішнє керівництво України повертає країну назад у минуле, закриваючи шлях до модернізації.

Про це Грібаускайте заявила в інтерв`ю УНІАН в кулуарах саміту Європейського Союзу в Брюсселі, учасники якого серед іншого мають обговорити ситуацію в Україні.

Відповідаючи на запитання, як вона розцінює останні українсько-російські домовленості щодо зниження ціни на газ та надання Україні кредиту, Президент Литви сказала: ”Я думаю, що українське політичне керівництво повертає Україну назад, закриваючи можливості модернізації країни, і практично консервує українську економіку, політику і можливості розвитку країни”.

17 грудня в Москві було оголошено про низку домовленостей, зокрема, про зниження вартості російського газу для України до 268,5 долара за тис. кубометрів, а також про придбання Росією євробондів України на 15 млрд доларів.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх