Янукович і Путін домовилися вирішити питання Roshen до 1 березня

Україна і Росія вживуть заходів для відновлення імпорту в РФ продукції українського кондитерського концерну Roshen до 1 березня 2014 року

Україна і Росія вживуть заходів для відновлення імпорту в РФ продукції українського кондитерського концерну Roshen до 1 березня 2014 року.

Про це сказано в плані дій з урегулювання торгівельних обмежень між двома країнами, підписаному 17 грудня міністрами економіки за підсумками переговорів президентів Володимира Путіна і Віктора Януковича, повідомляє РІА «Новости».

Росспоживнагляд у липні заборонив ввезення до РФ продукції з українських заводів Roshen через претензії до якості.

Україна через Всесвітню торгівельну організацію зажадала від Росії надати детальний звіт за підсумками інспекції кондитерських фабрик Roshen і попросила зняти заборону на імпорт.

Росспоживнагляд в листопаді повідомив, що домовився з Україною про шляхи вирішення питання з поставками продукції Roshen на російський ринок.

«Українська сторона надасть сприяння у виконанні українськими виробниками норм законодавства РФ і Митного союзу під час поставок продукції на єдину митну територію МС», – наголошується в розділі документу, що стосується відновлення імпорту в РФ продукції Roshen.

Відповідні дії повинні бути виконані до 1 січня 2014 року. Крім того, до 1 березня 2014 року «сторони вживуть усіх необхідних заходів для нормалізації торгівлі кондитерськими виробами».

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх