Асоціація з ЄС – це вибір цінностей, а не грошей – Фінляндія

“Ми не можемо купувати якісь країни для того, щоб вони зближувались з ЄС. Але Угода про асоціацію допомогла б Україні в економічному зростанні”, – заявив фінський прем’єр

Прем`єр-міністр Фінляндії Юркі Катайнен заявляє, що Європейський Союз готовий до більш тісних відносин з Україною, однак підписання Угоди про асоціацію з ЄС є вибором цінностей, а не грошей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова уряду Фінляндії заявив перед початком саміту лідерів країн-членів Євросоюзу у Брюсселі, на якому має розглядатися питання України.

“Ми готові запросити Україну до тісніших відносин з ЄС, і український народ має вирішити, чого він хоче. Але ми хотіли би чіткого рішення”, – сказав Катайнен.

Коментуючи запитання, що український уряд хотів отримати гроші для вирішення економічних проблем країни, Катайнен наголосив:

“Тут не питання грошей. Підписання Угоди про асоціацію – це вибір цінностей. Ми не можемо купувати якісь країни для того, щоб вони зближувались з ЄС. Кожна країна має сама відповідати за свою власну економіку. Але Угода про асоціацію допомогла б Україні в економічному зростанні”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх