Генпрокуратура змонтувала відео з побоїща на Євромайдані – Тягнибок

Народні депутати опозиційних фракцій після перегляду вигукували: “Ганьба”

Народним депутатам на засіданні парламенту в п’ятницю продемонстрували відео сутичок мітингувальників з правоохоронцями у центрі Києва, які відбулися з 24 листопада по 1 грудня нинішнього року.

Народні депутати опозиційних фракцій після перегляду вигукували: “Ганьба”, пише «Інтерфакс-Україна».

У свою чергу лідер парламентської фракції “ВО Свобода” Олег Тягнибок заявив: “Це не оперативне відео, а змонтований ролик”.

Своєю чергою лідер фракції “Удар” Віталій Кличко заявляє, що, незважаючи на демонстрацію у Верховній Раді України плівок, які ставлять під сумнів мирний характер акцій протесту в Києві, сутички з міліцією були спровоковані спеціально подосланными провокаторами.

Про це Кличко повідомив на брифінгу в парламенті, передає РБК-Україна.

“Зараз у залі ВР була маніпуляція фактами, які відбувалися в Києві минулого тижня. Акція, яка проводилася мирними людьми, була багаторазово спровокована так званими “тітушками” – провокаторами, які працювали зі сторони влади. Я особисто бачив, як камінці летіли з-за спин міліції, куди забігали люди в партійній одежі», – сказав Кличко.

«І ще раз хочу звернути свою увагу: ви бачите, яка довіра до прокуратури, і те, що сьогодні сталося, ще раз підкреслює, що ні суди, ні прокуратура ніколи не будуть отримувати підтримку людей, тому що вони займаються маніпуляціями”, – підкреслив Кличко.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх