Угода з владою: Суд звільнив євромайданівця за “визнання вини”

Печерський районний суд Києва оголосив вирок 27-річному випускникові Київського національного університету будівництва і архітектури

Печерський районний суд Києва оголосив вирок 27-річному випускникові Київського національного університету будівництва і архітектури, який був раніше заарештований у зв’язку з масовими заворушеннями біля адміністрації президента 1 грудня і призначив покарання у вигляді штрафу.

Під час досудового слідства підозрюваний беззаперечно визнав факт своєї активної участі в груповому порушенні громадського порядку і погодився на укладення угоди про визнання провини, повідомляє прес-служба прокуратури Києва в п’ятницю.

“З урахуванням щиросердного каяття підсудного і повного визнання ним своєї вини в інкримінованому злочині, суд затвердив укладену угоду і призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

У повідомленні київської прокуратури ім’я чоловіка не повідомляється. У той же час, “Українська правда” пише, що Печерський суд звільнив 27-річного активіста Евромайдана Єгора Превира.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх